OGŁOSZENIA PARAFIALNE                                     25 września 2022 roku

XXVI NIEDZIELA ZWYKLA

1. Dziś ostatnia Niedziela miesiąca. O godz. 18.00 na Mszę św. zapraszam młodzież z naszej parafii, zwłaszcza przygotowującą się do bierzmowania / rozdawane będą deklaracje /.
  2. W sobotę rozpoczynamy październik – miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o 17.00,  dla pozostałych po Mszy św. o 18.00. W soboty i niedziele o 17.30. Sięgajmy codziennie po różańce i módlmy się na  w kościele i rodzinnie w domach. Nabożeństwo I sobotnie od 17.30. O 17.00 spotkanie osób należących do żywego różańca
  3. Po Mszach św. zapisujemy w zakrystii kandydatów do ministrantów i dziecięcego chórku „ Boże Owieczki” z różnych klas. Zachęcam chętnych do pięknej i zaszczytnej służby dla P. Jezusa. O pomoc i zachętę w tej sprawie proszę rodziców.
  4. W czwartek na Mszę św. i spotkanie z członkami Grupy modlitewnej O. Pio przyjedzie O. Włodzimierz – franciszkanin z Wronek.
  5. Za tydzień w niedzielę / 2. 10. / na Mszy o 10.30 spotkanie dzieci komunijnych i poświęcenie różańców.
  6. Zapraszam do kina do Buku na biograficzny film pt: „ JOHHNY ” o śp. ks. Janie Kaczkowskim . Wyjazd w poniedziałek 3.10.2022 r. o 19.30. Zapisy z w zakrystii do następnej niedzieli.
  7. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek św. Wincentego a Paulo pr.,  w środę  św. Wacława  M.; w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek– św. Hieronima pr. i dk., a  w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus dz. I dK..
  8.  Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość dla dzieci, Przewodnik Katolicki / rozważania na nowy miesiąc /.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, za dary kulinarne i  wszelką życzliwość. Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia.