OGŁOSZENIA PARAFIALNE                                  22 stycznia A.D. 2023

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś Niedziela Słowa Bożego, zbiórka do puszek na katolickie Radio Emaus. Na Mszę św. o 10.30 proszę rodziców dzieci z kl.VII i VIII – kandydatów do bierzmowania . W  salce parafialnej o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla członków Żywego różańca z Dusznik.
  2. Z okazji przypadającego wczoraj Dnia Babci, a dziś Dnia Dziadka życzymy Wam Drodzy wielu łask Bożych, daru pokoju, zadowolenia i wdzięczności od swoich wnucząt.
  3. Do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”.
  4. Rodziców dzieci komunijnych proszę o pomoc w sprzątaniu dekoracji bożonarodzeniowej 2 lutego zaraz po Mszy św. wieczornej  / ok. 18.00 /  Gdyby była potrzeba dokończymy w piątek od 10.00 . Poświęcenie świec dla dzieci z okazji MB Gromnicznej w niedzielę 5 lutego o 10.30.
  5. Biuro parafialne czynne we wtorek , w środę,  czwartek po rannej Mszy św.
  6. Bóg zapłać za złożone ofiary na składkę remontową.
  7. Za tydzień o 17.00 Msza z udziałem młodzieży. Mimo rozpoczynających się ferii zapraszam młodzież z różnych roczników, a zwłaszcza przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  8. W czwartek odbyło się spotkanie z Paniami konserwator. Jest zgoda na przywrócenie zdobień na sklepieniu w głównej nawie kościoła, na balaski oraz przebudowanie prezbiterium. Malowanie ma się zacząć w lipcu i potrwa ok. 2 miesięcy.
  9. Msze św. w czasie trwania kolędy rano o godz. 8.00 . Ponieważ nie zgłoszono intencji na wiele dni w tym miesiącu, będą wpisane intencje pogrzebowe. Biuro parafialne czynne we wtorek , w środę,  czwartek po rannej Mszy św.
  10. W liturgii wspominamy w tym tygodniu: wt. – św. Franciszka Salezego bp i dk; śr. – Nawrócenie św. Pawła ; czw.- św. Tymoteusza i Tytusa bpp ; sob. – św. Tomasza z Akwinu k. i dk
  11. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy na najbliższe dni został wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Od tego tygodnia kolęda zaczyna się od godz. 13.00!!!!!
  12. W piątek odbył się pogrzeb śp. Bożeny Hirsz l. 67. Dobry Jezu….
  13. Bóg zapłać Paniom za posprzątanie kościoła, za każdą życzliwą pomoc i dobroć. Bóg zapłać. Niech dobry Bóg wynagrodzi i błogosławi w nadchodzącym tygodniu.