OGŁOSZENIA PARAFIALNE                                     22 maja 2022 roku

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś i za tydzień o 10.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych, w tygodniu w środę o 16.00.
  2. W imieniu tych rodziców, jak i dzieci wzorem poprzednich lat poprosimy rodziców, których dzieci przystąpią do komunii św. za rok / kl. II / o pomoc w gruntownym posprzątaniu kościoła i otoczenia przed I komunią św./ w czwartek 2 czerwca o 18.30 /. Można przynieść także swój sprzęt. Uprzejmie proszę o życzliwe i odpowiedzialne podejście do tej prośby. Bóg zapłać za zrozumienie.
  3. W następną niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podtrzymując piękną polską tradycję przez kolejne trzy dni, począwszy od jutra będziemy odprawiać Dni Krzyżowe, czyli nabożeństwo o dobre urodzaje. Ponieważ  każdy z nas codziennie sięga po chleb, dlatego wołających o pomoc i o błogosławieństwo Boże nie powinno zabraknąć  / zwłaszcza rolników /.
  4. We wtorek biuro wyjątkowo otwarte od 10.00 – 11.00, tak jak w środę. Wieczorem nieczynne.
  5. Za tydzień Msza młodzieżowa o 18.00. Zapraszam bierzmowanych po odbiór pamiątek.
  6. Nabożeństwa majowe codziennie od pon. – do pt. dla dzieci o 17.00 przy Grocie MB, dla młodzieży i dorosłych o 20.00 w kościele.
  7. W poniedziałek o 19.00 nabożeństwo majowe w Zakrzewku.
  8. Przypominam o organizowanej  pielgrzymce na Warmię i Mazury we wrześniu. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisanych proszę o wpłatę I raty – 200 zł.
  9. W tygodniu w liturgii: we wt.: NMP Wspomożycielki Wiernych; w czw. – św. Filipa Nereusza k.
  10. Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki 8 zł /; Gość Niedzielny – 8 zł; Mały Gość dla dzieci – 5 zł oraz  w zakrystii do nabycia modlitewnik o św. Antonim / piękne modlitwy, krótka historia życia / – 10 zł
  11. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła oraz wszystkim, którzy pomagali w minionym tygodniu w pracach w kościele, na cmentarzu i na plebanii – Bóg zapłać. Na nowy tydzień niech dobry Bóg wszystkim błogosławi.
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie katechezy-przedmalznskie.jpg