OGŁOSZENIA PARAFIALNE                                     20 września 2020 roku

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka remontowa / witraże /. Bóg zapłać za złożone ofiary. Pierwsze pomieszczenie w salce jest już niemal gotowe. W tygodniu położymy nową wykładzinę. Potem przejdziemy do pracy nad drugą salką. Bóg zapłać p. Markowi za koordynacje w tych pracach oraz Jego kolegom z Grupy.
  2. Po Mszach św. zapisujemy w zakrystii kandydatów do ministrantów i dziecięcego chórku „ Boże Owieczki” z różnych klas. Zachęcam chętnych do pięknej i zaszczytnej służby dla P. Jezusa. O pomoc i zachętę w tej sprawie proszę rodziców. W sobotę zbiórka dla młodszych ministrantów o 10.00 a o 11.00 dla starszych. Proszę o obecność.
  3.  W tym tygodniu biuro czynne : w poniedziałek po rannej Mszy św.; we wtorek  – nieczynne i w czwartek – po Mszy św. wieczornej.
  4. Msze w tym tygodniu : W pon. o 8.00 : we wtorek  – pogrzeb o 11.00 i wieczorem o 17.00!! w pozostałe dni o 18.00.
  5.  Za tydzień będziemy gościli ks. Remigiusza Kobusińskiego. Jest proboszczem w mojej rodzinnej parafii w Bolechowie. Został powołany przez ks. Arcybiskupa do budowy nowego kościoła parafialnego. Będzie głosił Słowo Boże, a po Mszach św., kto by zechciał wspomóc to Boże dzieło będzie mógł złożyć swoją ofiarę. Bóg zapłać.
  6. Za tydzień na Mszę św. młodzieżową o godz. 18.00 zapraszam jak najliczniej młodzież naszej parafii / już po bierzmowaniu / ,jak również kandydatów do bierzmowania tj. uczniów kl.VII i VIII z rodzicami. Po Mszy krótkie spotkanie.
  7. Zmarł nasz parafianin śp. Władysław Rajewicz ze Śliwna l.74 . Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00. Dobry Jezu ……
  8. W liturgii : w poniedziałek: św. Mateusza – Ap. i Ew.; w środę – św.O. Pio z Pietrelciny.
  9. Pod chórem gazety katolickie: Przewodnik Katolicki – 6 zł ; Gość Niedzielny – 6 zł ;i darmowe gazety z Krakowa – Łagiewnik  „Orędzie Miłosierdzia ”.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, życzliwość i za wszelką okazaną pomoc. Życzę błogosławionego tygodnia.