OGŁOSZENIA PARAFIALNE                          14 lipca 2024 roku

1. Dziś o 3 rano z naszej parafii wyruszyła autokarowa pielgrzymka do Częstochowy. Przed tygodniem na dalsze funkcjonowanie rozgłośni katolickich Radia Maryja i TV Trwam przed kościołem zebraliśmy 1100zł. Dodatkowo zgłosił się prywatny ofiarodawca i złożył ofiarę w wysokości 2 tys. zł. Tak więc przekażemy O. Redemptorystom wyjątkową ofiarę, za co wszystkim bardzo serdecznie w imieniu Ojców i swoim bardzo serdecznie dziękuję.
  2. Msza św. w tym tygodniu w poniedziałek o 18.00.
  3. We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel – możliwość przyjęcia szkaplerza.  Chętnych proszę o pozostanie po Mszy św.
  4. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Życzę, by były przeżywane po Bożemu i bezpiecznie.
  5. Za tydzień w sobotę i niedzielę, po wszystkich Mszach św.  z racji wspomnienia św. Krzysztofa będziemy błogosławić kierowców i święcić pojazdy mechaniczne / pamiątka dla każdego /.
  6. W liturgii : w poniedziałek – św. Bonawentury;  we wt. –  NMP z Góry Karmel.
  7. Zachęcam do uczestnictwa w pielgrzymkach, planowanych w następnych miesiącach  :
    – do Lichenia – w sobotę 17 sierpnia o 7.00 – koszt 60 zł
    –  do Rokitna, Gościkowa – Paradyża i Świebodzina  – sobota 21 września – koszt 70 zł
    Zapisy z wpłatą w zakrystii lub biurze parafialnym.
  8. W czwartek odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego śp. Adriana Talarowskiego z Dusznik, lat 15. Dobry Jezu.
  9. Za tydzień III miesiąca – składka budowlana.
  10. W piątek o 20.00 zapraszam do kościoła na adorację NS i nabożeństwo ku czci relikwii krzyża św. Zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  11. Od piątku P. konserwator rozpoczęła prace restauratorskie przy naszej chrzcielnicy / data jej powstania to 1952 rok /.
  12. Prasa : Przewodnik katolicki – 10 zł; Mały Przewodnik dla dzieci – nr wakacyjny; Gość Niedzielny – 10zł.
  13. Dziękuję za sprzątanie kościoła, okazaną pomoc i za każdy gest dobrej woli. Życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa na kolejny wakacyjny tydzień. Szczęść Boże.