Dzień Papieski 2021

Kolejny, już 21 Dzień Papieski, obchodziliśmy 10 października, tym razem pod hasłem ,,Nie lękajcie się” , otworzyć drzwi Chrystusowi.
Podczas Mszy św. parafianie mogli posłuchać nagrania homilii św. Jana Pawła II wygłoszonej podczas jednej z pielgrzymek do Polski. Dzieci wysłuchały rozmowy z Ojcem Świętym , którą przeprowadziły maluchy z programu telewizyjnego ,,Ziarno”.
Tradycyjnie po Mszach św. członkinie parafialnego zespołu Caritas sprzedawały papieskie kremówki, które cieszyły się tak wielkim powodzeniem, że zamówiono jeszcze dodatkową dostawę na następny tydzień. Uczestnicy liturgii wspomogli także składką do puszek dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera kształcenie młodzieży ubogiej oraz z małych miejscowości