Trzydziesta Ósma Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

3 sierpnia, już trzydziesty ósmy raz z radością powitaliśmy szczecińskich pielgrzymów zmierzających na Jana Górę. Zawitała w naszych progach ok. sześćdziesięcioosobowa grupa pątników, którzy po oddaniu czci Panu Jezusowi w naszej pięknej świątyni, oraz po przywitaniu i błogosławieństwie naszego księdza proboszcza, udali się do domów naszych hojnych parafian, którzy z radością udzielili im gościny.
We czwartek po śniadaniu i g. 7.00 pielgrzymkowi kapłani sprawowali Ofiarę Mszy św.
Tradycyjnie 4 sierpnia nie zapomniano o życzeniach dla wszystkich księży proboszczów w dniu ich patrona św. Jana Marii Vianney’a. Po Mszy św. pożegnaliśmy naszych gości. Czekamy na was, Drodzy Pielgrzymi , do zobaczenia za rok!