Świadectwo nawrócenia pana Andrzeja

13 sierpnia, podczas Mszy św. wygłosił świadectwo swojego nawrócenia pan Andrzej Moszczyński z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z siedmioma przyjaciółmi, wielkimi czcicielami Najświętszej Maryi Panny tworzą małą wspólnotę. Z  błogosławieństwem księdza biskupa nawiedzają parafie ,dzielą się oni swoją wiarą, zachęcają do zapoznania się z ,,Traktatem o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” św. Ludwika Marii Grignon de Montfort.   Pan Andrzej wraz z dwoma przyjaciółmi odwiedził naszą parafię głosząc świadectwo swojego ocalenia przez Bożą Miłość oraz oraz świadectwo miłości do Matki Bożej i nabożeństwa do Niej, które są drogą do ocalenia świata przed zgubą. Po Mszach św. chętni wierni mogli zaopatrzyć się w ,,Traktat…” św. Ludwika, każdy otrzymał także różaniec oraz rozważania różańcowe.

Ze świadectwem Pana Andrzeja można zapoznać się na Youtube:

  https://youtu.be/dG4-NjcWwSo