Pielgrzymka katechetów na Jasną Górę

            W naszej diecezji trwa przeżywanie Nawiedzenia Ikony Matki Bożej Jasnogórskiej, wiele parafii już Matkę Bożą powitało, wiele czeka z radością na Jej przybycie. Aby się przygotować na to wspaniałe spotkanie, by pomóc godnie przygotować się dzieciom i młodzieży, druga grupa katechetów Archidiecezji Poznańskiej przeżyła pielgrzymkę na Jasną Górę. 21 września, na Jasną Górę, z prośbą do Matki Bożej by objęła opieką dzieci i młodzież naszej parafii udały się nasze panie katechetki: Katarzyna Hirsch-Kotek, Magdalena Środecka i Agnieszka Pustkowiak. Podczas pielgrzymki katecheci wysłuchali konferencji opiekuna pielgrzymki ks. Artura Filipiaka, uczestniczyli we Mszy św. w kaplicy Cudownego Obrazu, oraz modlili się rozważając Drogę Krzyżową na wałach jasnogórskich.