Pielgrzymka do Smolic

1 kwietnia w godzina porannych , wyruszyła dekanalna pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Smolicach, w której reprezentowało naszą parafię pięć naszych parafianek. 9 września odbędzie się koronacja Cudownego Obrazu koronami papieskimi. Parafia w Smolicach przygotowując się do tego wielkiego wydarzenia przez 10 pierwszych sobót podejmuje pielgrzymki dekanalne z całej diecezji. We wspaniałej pierwszo-sobotniej celebracji uczestniczyło mnóstwo pielgrzymów, świątynia była wypełniona po brzegi. Niestety ze względu na nagłą chorobę nie mógł towarzyszyć wiernym ks.bp Jan Glapiak, w którego imieniu Mszę świętą celebrował ks. Jan Szczepaniak proboszcz Parafii p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Poznaniu. Rozważania pierwszo-sobotnie oraz homilię wygłosił ks. Krystian Sammler.