Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

11 czerwca przypadło jedno z najpiękniejszych naszych świąt „Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej”. Jak większość uroczystości w tym roku niestety ograniczenia epidemiczne, choć w znacznej mierze już poluzowane, wpłynęły także i na tą uroczystość.
Główne obrzędy rozpoczęły się o godz. 10.00 procesją do czterech ołtarzy przygotowanych na terenie przykościelnym. Tradycyjne ołtarze przygotowywali mieszkańcy Śliwna, Zakrzewka, Wymysłowa oraz rodzice młodzieży bierzmowanej w tym roku. Po zakończeniu procesji i błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem odbyła się uroczysta Msza św.
11 czerwca przypadło jedno z najpiękniejszych naszych świąt ,,Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej”. Jak większość uroczystości w tym roku niestety ograniczenia epidemiczne, choć w znacznej mierze już poluzowane, wpłynęły także i na tą uroczystość.
Główne obrzędy rozpoczęły się o godz. 10.00 procesją do czterech ołtarzy przygotowanych na terenie przykościelnym. Tradycyjne ołtarze przygotowywali mieszkańcy Śliwna, Zakrzewka, Wymysłowa oraz rodzice młodzieży bierzmowanej w tym roku. Po zakończeniu procesji i błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem odbyła się uroczysta Msza św.