Pielgrzymka dzieci komunijnych

16 lipca część dzieci , które niecały miesiąc temu przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa w Eucharystii, wraz z rodzicami lub opiekunami pod opieką księdza proboszcza udały się na pielgrzymkę dziękczynną do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.

Po przybyciu na miejsce i powitaniu z Matką Bożą, pielgrzymi uczestniczyli we Mszy św. celebrowanej przez księdza proboszcza Stanisława Łopuszańskiego oraz gospodarzy Sanktuarium.

Duszniczanie zapoznali się także z historią pięknego wizerunku Matki Bożej.

Po posileniu się podczas obiadu pątnicy modlili się rozważając Drogę Krzyżową.

Po odpoczynku i zakupie pamiątek o g. 15.00 ks. proboszcz poprowadził Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Na koniec dzieci wraz z opiekunami pokłoniły się Matce Bożej powierzając Jej wszystkie sprawy i wyruszyły do domu.